Бельгія

Бельгія  - чудова держава в Західній Європі, яка володіє багатою культурною та історичною спадщиною.

Населення Бельгії представлено безліччю народностей і становить понад 10 млн. чоловік.

Туристам необхідно знати що Бельгія є конституційною монархією, і главою держави є король.

Кожне місто Бельгії заслуговує особливої ??уваги.

Тури до Бельгії з "Портал-Тур" - унікальна можливість познайомитися з цією дивовижною країною.

Столиця - Брюссель

Населення Бельгії складається з двох груп: фламандців (бл. 5 млн. чол., 1958), що населяють північні та центральні провінції Бельгії (Західна і Східна Фландрія, Фламандський Брабант, Антверпен, Лімбург) та розмовляють нідерландською, і валлонів (бл. 4 млн. чол.), що живуть у південних провінціях (Ено, Намюр, Льєж, Люксембург) і своїми говірками близькі до північних французів. Крім того, у Бельгії живуть італійці (бл. 161,5 тис. чол., 1954), французи (бл. 55,3 тис. чол., 1954), нідерландці (понад 49,7 тис. чол., 1954). Невелика німецькомовна громада Бельгії проживає на сході країни у провінції Льєж.

Найбільш поширена релігія — католицизм.

Офіційні мови — нідерландська (у Фландрії та Брюсселі), французька (у Валлонії та Брюсселі), німецька (друга офіційна на землях Німецькомовної громади).

У Брюсселі, столиці цієї невеликої держави, знаходиться королівський палац, кафедральний собор Св. Михаїла, легендарна скульптурна композиція «Пісяючий хлопчик», палац Націй.

Існує багато легенд про скульптуру «Пісяючого хлопчика», одна з них свідчить що статуя символізує хлопчика, який таким способом намагався загасити вибухівку. Серед основних визначних пам'яток Брюсселя також слід відзначити творіння знаменитого архітектора Віктора Орта, чотири споруд якого занесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Також своїми роботами відзначилися майстер модерну Поль Анкарі та Анрі ван де Вельде.

Великою популярністю у туристів користується будинок архітектора Гюстава Стровена, розташований в чотириметровому просторі між двома сусідніми будинками. Музейні колекції Брюсселя багаті й різноманітні. Найбільш відомі з них - Королівський музей мистецтв та історії, Музей сучасного мистецтва, Музей музичних інструментів та багато інших.

Площа Гранд Плас, знаходиться в центрі Брюсселя і вважається однією з найкрасивіших площ у Європі Ще один знаменитий символ міста - Атоміум - модель молекули заліза.

Також Брюссель неодмінно зацікавить любителів шопінгу і справжніх гурманів. Біля столиці приваблює любителів історії з усього світу легендарне поле Ватерлоо. В Антверпені знаходиться собор Нотр-Дам, ратуша і палац правосуддя. У Льєжі слід відвідати церкву Сен-Бартелемі, а в місті Генті - кафедральний собор Св. Баво.

З основних пам'яток Гента слід зазначити церкви Св. Миколая та Св. Михайла, замки графа Пилипа і Герарда Диявола і монастир Бегинок. Також відомий своїми визначними пам'ятками місто Брюгге, архітектура якого надзвичайно мальовнича і приваблива. До головних символів міста відносяться готична міська Ратуша, церква Базиліки Святої Крові і мармурова статуя Мадонни з немовлям роботи Мікеланджело.

Бельгія вважається однією з найбільш колоритних країн Західної Європи. Вона включає в себе дуже багато різних історичних пам'яток і культурних цінностей. Кожна людина, яка відвідує цю незвичайну країну, захоплюється її таємничістю і витонченістю. Приїжджаючи сюди, Ви захочете взяти частинку цієї розкоші, яка зачепить Вас до глибини душі. Це допоможе Вам зробити фотоапарат, тому що фотографія є найкращим способом зберегти спогади.

Портал-Тур пропонує Вам підібрати тур до Бельгії

Наші партнери