Болгарія

Болга?рія (болг. България), Респу?бліка Болга?рія — держава у Південно-Східній Європі, розташована в східній частині Балканського півострова, займає 22% його території.

Межує на півночі з Румунією — вздовж Дунаю, на півдні — з Грецією і Туреччиною, на заході — з Сербією і Македонією. На сході омивається Чорним морем.

Загальна довжина державного кордону 2245 км, з них 1181 км — сухоземний, 686 км — річний, і морський — 378 км.

Площа 110,9 тис. км2,

Населення — 7,576 млн (2010)

Столиця — Софія

Мова— болгарська,

грошова одиниця — лев.

Болгарія — член ООН, ЄС, НАТО.

Болгарська кухня

Основу болгарської кухні складають численні страви з овочів, але картоплю до столу подають рідко

Удосталь білого хліба і свіжих фруктів та овочів. Гарячу їжу болгари їдять двічі в день: на обід і вечерю. Поширені кисломолочні продукти. Вважається, що саме вони сприяють болгарському довголіттю. Прочитати меню в болгарських ресторанах просто – болгари користуються кирилицею.

Вибір страв місцевої і європейської кухні звичайно широкий навіть в невеликому ресторані.

З перших страв виділяється таратор – холодний суп з йогурту, огірків, часнику і тертих горіхів.

Для непідготовленого туриста набір може показатися дивним, але це смачна і корисна страва. Можна замовити борщ.

Болгарські тури незмінно славляться своїм багатим і щедрим розмаїттям всіляких напрямків, серед яких кожен мандрівник обов'язково знайде щось підходяще для нього і відповідає його запитам і інтересам. Так, приміром, тури в Болгарію, можуть ознайомити вас з історією цієї чудесної країни, коріння якої глибоко сягають у сиву давнину. Ви зможете близько познайомитися з культурою і звичаями болгарського народу, який відрізняється своєю гостинністю і привітністю.

Відпочинок у Болгарії - це більше, ніж просто відпочинок у найпростішому розумінні цього слова. На відносно невеликій території цієї запаморочливої ??країни Балканського півострова розташувалося величезне безліч пам'яток історії та архітектури - амфітеатри, храми, церкви і багато-багато іншого

Митниця: При ввезенні в Болгарію суми більше еквівалента 5000 доларів США необхідно заповнити декларацію і пройти через «червоний» коридор.

Довідкові телефони: Поліція - 166, Швидка допомога - 150, Дорожня допомога - 146. Код країни: +359

Підібрати тур в Болгарію

Наші партнери