Чехія

Чехія - держава в Центральній Європі, що займає історичні регіони Богемії і Моравії, а також частину Сілезії. На півночі межує з Польщею, на сході - зі Словаччиною, на півдні - з Австрією, на заході і півночі - з Німеччиною. Площа країни 78864 км кв.

Чехія розташована на Богемському плато, що простягнулося через всю країну із заходу на схід. По краях плато, в основному на півночі і сході, розташовано кілька гірських ланцюгів, зокрема Судети і Карпати. Найвища точка країни - гора Снєжка (1602 м), розташована в Судетських горах, найнижча точка - частина течії Ельби (Лаби), яка на кордоні з Німеччиною опускається до 117 м над рівнем моря. Чеська Республіка розташована на головному європейському вододілі, де беруть початок річки, що впадають у Північне, Балтійське і Чорне моря. Найбільшими ріками є Ельба (357 км) зі своїм припливом Влтавою у західній частині країни, Морава (329 км) у її східній частині й Одер. Для масового відпочинку популярні штучні озера, наприклад Липно (4870 га - найбільше), Орлик на річці Влтава, а також Нові Млини (1558 га) на річці Диє. Велику площу (52000 га) займають ставки, призначені для розведення прісноводних риб. Найбільший з них - Рожмбергський. У надрах країни знаходиться велика кількість лікувальних мінеральних вод. Мінеральні і термальні джерела, цілющі грязьові озера і купальні сприяли будівництву курортів.

Географія Чехії дивовижна по своїй красі і різноманітності. Широкі долини з густою мережею річок та озер змінюються порослими лісами, пагорбами і гірськими хребтами, що зберігають вікову свіжість і прохолоду сталактитових печер. Саме тут розташовані цілющі джерела найпопулярніших європейських курортів, таких як Карлові Вари і Маріанські Лазні.

Чехія - унікальна туристична країна, входить в десятку найкрасивіших і найбільш відвідуваних туристами. На її території 130 історичних комплексів, безліч замків - зразків середньовічної архітектури, невимовна природа. «Туристична неминучість» - так називають Чехію. Дійсно, якщо ваша мета отримання культурного та естетичного задоволення, то Чехія задовольнить ваші потреби.

У Празі знаходиться багато місць, де є на що подивитися. Це - Староміська площа і ратуша, собор Богородиці перед Тином, пам'ятник Яну Гусу, Клементінум, музей Сметани, Ставовський театр, статуя Св. Вацлава, монастир Св. Анежки, костели Св. Роха і Вознесіння Богородиці, Військово-історичний музей, Штернбергський палац, собор Св. Віта, Вишеградська фортеця, Єврейський музей, Синагога Старонова, Лоретанськая площа, Троянський замок і це ще далеко не повний перелік всіх столичних пам'яток.

Екскурсії Чехії

Якщо ви вирушили до Чехії, щоб подивитися на щось путнє, то ви не помилилися, обираючи країну. Чехія - це країна пам'яток і екскурсій, які вважаються одними з найкращих у всьому світі.

Ви можете вибирати собі екскурсійний тур з набором місць, які ви повинні будете відвідати протягом певного проміжку часу. Екскурсії і тури є різні, на будь-який смак і можливості. Найчастіше вони проводяться англійською та німецькою мовою, але можна знайти і гідів, які все розкажуть російською. Дізнатися про це, а також про вартість, початку, тривалості ви зможете в своєму готелі. Замовити квитки також можна або в готелі, або безпосередньо перед самим відправленням автобуса.

Найбільш поширені серед іноземних туристів у автобусні тури. Діти до 12 років отримують знижки, а до 6 років - безкоштовні квитки, щоправда, швидше за все, на колінах у батьків. Такі екскурсії починаються від площі Республіки, Старого міста (у Празі), часто - маршрут кільцевої.

Великою популярністю користуються річкові екскурсії на теплоходах. Вони завжди з харчуванням: ранкові з кавою, денні з обідом, а вечірні з щільним вечерею. Особливо цікаві вечірні прогулянки, коли місто підсвічується: дуже романтично і спокійно. Вартість таких прогулянок - 100-150 Кс.

Екскурсії у замки теж приваблюють багатьох туристів. Конопіште (замок з колекцією зброї) і Карлштейн (замок з реліквіями короля) - це два відомих замку, розташовані недалеко від Праги. Крім того, місто Кутна Гора, Карлові Вари, Королівський монетний двір, Храм Св. Варвари, Чеський Крумлов, Замок Орлик, Чеський Штернберк, «Бабілон», Замок Збирога - всі вони гідні вашої уваги.

Чехію вільно можна назвати музеєм під відкритим небом, тут немає жодної деталі, яку можна не помітити. Все чарівне, все прекрасне і все стоїть вашої уваги.

Класифікація готелів в Чехії така ж, як і в інших країнах Європи. Показником якості є кількість зірок: від двох до п'яти. Крім стандартних готелів, виділяють готелі, пансіонати, апартаменти. Всі вони за рівнем якості середні і відповідають кількості зірочок у назві.

Не можна сказати, що їх розташування рівномірне. В основному готелі знаходяться там, де розташовані пам'ятники архітектури, станції метрополітену. У центрі міст, само собою, готелі Чехії просто дивовижні. До міських готелям завжди зручно добиратися, їх легко знайти.

Чехія - це чудова країна, яка є серцем Європи. Чехію можна з легкістю назвати скарбницею європейської та світової культур. Ще Чехія знаменита на весь світ своїми дивовижними курортами, які надають відмінний відпочинок і сервіс.

Кращі курорти Чехії - це Прага, Карлові Вари, Маріанські Лазні, Брно. Варто зазначити, що курорти Чехії придбали хорошу популярність і повагу в усьому світі завдяки високій якості природних цілющих ресурсів - це мінеральні води, лікувальні грязі і т.д. У представлену країну люди їдуть не тільки відпочивати, але й оздоровлюватися від недуг. Саме в Чехії застосовують сучасні реабілітаційні та оздоровчі методи лікування. Знамениті лікувальні курорти Чехії - це Карлові Вари, Лугачевице, Маріанські Лазні, Дарков, Подебради, Франтішкови Лазне, Яхимов. Представлені міста Чехії займають одне з лідируючих місць оздоровлення у всій Європі.

Також Чехія славиться на весь світ чудовими гірськолижними курортами, так як ці курорти гарантують прекрасний відпочинок для всіх, хто любить екстремальні види спорту. Знамениті гірськолижні курорти Чехії - це Рокитниця над Ійзероу, Шпиндлерув Млин, а також Пец під Снежкой. Гірськолижні курорти Чехії - це гарний відпочинок для всієї родини. Тут спеціальні гірськолижні школи, басейни і навіть ігрові кімнати для дітей.

Чехія - це прекрасна країна з дивовижною старовинною архітектурою і чудовими курортами, які обіцяють чудовий відпочинок в будь-який час року!

Портал Тур пропонує Вам купити тур до Чехії

Наші партнери