Італія

Рим - "Столиця світу", Флоренція - "Нові Афіни", Венеція - "Заручена з морем". Всі ці визначення правдиво підкреслюють характерні особливості цих міст, завдяки яким вони, до певної міри, вважаються всесвітніми містами, а не тільки столицею та обласними центрами Італії. Звичайно, є ще Неаполь і Помпеї, Генуя і Тіволі, а також багато інших дивовижних місць, саме ці міста зіграли величезну роль у світовій історії, викликаючи подив, інтерес і подив народів всіх країн. Потік туристів сюди не вичерпується.

РЕЖИМ ПЕРЕБУВАННЯ І ПЕРЕСУВАННЯ
У будні дні банки зазвичай відкриті з 8:30 до 13:30 і c 14:45 до 15:45
Більшість церков відкриті з раннього ранку до 12:00 або 12:30, потім вони закриваються на 2-3 години, знову відкриваються вдень і працюють до 19:00 або навіть пізніше. Основні собори і базиліки, у тому числі собор Святого Петра, відкриті весь день.
(!) Оглядати церкви під час релігійних церемоній не рекомендується. Заздалегідь підготуйте достатню кількість 100-ліровой монеток для автоматів, які включають освітлення церковних інтер'єрів. Розглядати розпис на стелях і куполах церков зручно через бінокль.
Вихідний день для музеїв, як правило, понеділок. Години роботи музеїв різні для різних музеїв і залежать також від пори року.
Стандартні години роботи магазинів - з 9.30 до 13.00 та з 15.30-16.00 до 19.00-19.30. У неділю та півдня в один з днів у середині тижня магазини закриті. Деякі орієнтовані на туристів магазини, універмаги і супермаркети працюють і по неділях.
Поштові відділення працюють з 8.00 до 14.00, центральні поштамти в містах і районах можуть працювати до 20.00-21.00. Головпоштамту у великих містах зазвичай відкриті і в неділю з 8.30 до 19.00.

ГРОШІ, ОБМІН ВАЛЮТИ
Національна валюта Іспанії, як і всього Євросоюзу - євро.

ПАМ'ЯТКИ
Рим - "Столиця світу", Флоренція - "Нові Афіни", Венеція - "Заручена з морем". Всі ці визначення правдиво підкреслюють характерні особливості цих міст, завдяки яким вони, до певної міри, вважаються всесвітніми містами, а не тільки столицею та обласними центрами Італії. Звичайно, є ще Неаполь і Помпеї, Генуя і Тіволі, а також багато інших дивовижних місць, але саме ці міста зіграли величезну роль у світовій історії, викликаючи подив, інтерес і подив народів всіх країн, релігій і національностей.

КУХНЯ
Італійська кухня визнана не тільки однією з кращих в світі, але й однією з наймодніших в даний час. Вона використовує найрізноманітніші продукти харчування: овочі, рибу, продукти моря, яловичину і нежирну свинину, птицю, фрукти і ягоди, сир, бобові, рис. Для приготування страв італійські кулінари вживають багато різноманітних спецій і приправ. Причому вони віддають перевагу продуктам не варити, а гасити у власному соку або з додаванням оливкового масла і вина, щоб якнайкраще передати аромат і специфічний смак того або іншого продукту. Улюблені інгредієнти італійських блюд - часник, мускатний горіх і каперси; оливки і горіхи додають чудовий присмак багатьом стравам.

КЛІМАТ
Клімат Італії досить помірний, з жарким літом (+35 С ° ... +38 С °) і м'якою зимою (в деяких районах градусник ніколи не опускається до нуля). Літо сухе і жарке, середні температури липня від +20 С ° до +28 С °, при південному вітрі сироко підвищуються до +40 С °...+ 45С °. У цю пору року можна очікувати грози. Зима м'яка, середні температури січня від 0С ° на півночі країни до +12 С ° на Апеннінському півострові і островах. Сніг тримається тільки в горах. Радимо Вам на зиму узяти не занадто теплий одяг, плащ і парасольку, а влітку - одяг дуже легку.

КОРИСНІ ПОРАДИ
Англійська та французька мови розуміють майже скрізь у готелях, ресторанах, у туристичних бюро. Німецьку мову розуміють, перш за все, в курортних зонах на півночі Адріатики і озерах. Рекомендуємо забути на час про елегантного взуття на високих підборах: в екскурсійних турах Вам доведеться багато ходити пішки. Взуття має бути зручним і м'якою, щоб екскурсії не перетворилися на муки, а модне взуття залиште для вечора.
Незважаючи на повсюдне поширення комплексних цін, що включають оплату всіх послуг, в Італії прийнято давати чайові у розмірі 10% від суми рахунку. Якщо в барі Ви взяли, наприклад, кави біля стійки і там же його випили, Ви заплатите вартість кави. Якщо Ви хоч на хвилинку присяде з Вашим кави за столик бару, Ви повинні будете заплатити ще і ресторанний збір, що майже подвоїть вартість Вашого кави.
 Просимо не залишати гроші, цінні речі в номері готелю. Адміністрація готелю несе відповідальність тільки за речі, які Ви залишили в індивідуальному сейфі (в номері або в ресепшн).
Не можна залишати речі у взятих напрокат машинах, припаркованих на проїжджій частині. Жіночі сумки носите так, щоб їх не можна було зірвати з плеча хуліганам на мотоциклах.
Остерігайтеся вступати в будь-які відносини з циганами.

Замовити Тур до Італії

Наші партнери