Україна

Україна - дуже цікавий об'єкт на туристичній карті світу.

Адже тут є все: море та курорти Південного берега Криму, гори та гірськолижні бази Карпат, найдавніші міста Київ, Кам'янець-Подільський, Чернігів, Львів, Ужгород, Мукачево, Чернівці, Херсонес, Севастополь, Одеса ...

Гості нашого гостинного краю можуть обрати будь-який вид відпочинку: пляжний, гірськолижний, оздоровчий, дитячий, екстремальний, історичний, екскурсійний, зелений

РЕЖИМ ПЕРЕБУВАННЯ І ПЕРЕСУВАННЯ
Громадські та державні організації закриті по суботах і неділях.
Торги і базари працюють без вихідних. Магазини зазвичай працюють з 9:00 до 19:00 або з 10:00 до 22:00. Між містами Криму найзручніше їздити на автобусах, маршрутних таксі або тролейбусах.
У Криму знаходиться найдовша в Європі гірська тролейбусна траса Сімферополь - Ялта. Вона проходить через такі великі міста як Алушта, Партеніт, Гурзуф, Артек і Масандра.

ГРОШІ, ОБМІН ВАЛЮТИ
Грошова одиниця України - гривня (UAH). Обміняти іноземну валюту на гривні можна в банках і в багатьох обмінних пунктах. Найбільш поширеними іноземними валютами в Україну є американський долар і євро. Більшість готелів, ресторанів і магазинів приймають до оплати кредитні картки.

ПАМ'ЯТКИ
На території України збереглися сліди кількох культурно-історичних епох. Від часів первіснообщинного ладу дійшли унікальні залишки жител з кісток, петрогліфи Кам'яної Могили (поблизу села Терпіння в Запорізькій області), найдавніші кам'яні скульптури; від культури скіфів і сарматів - численні кургани і городища. На півострові Крим залишилися руїни грецьких поселень. Давньоруська культура знайшла відображення у видатних архітектурних пам'ятниках Києва і Чернігова. Культура власне українського етносу сформувалася в XIV-XV століттях.

Столиця України Київ
вважається одним з найкрасивіших міст світу. Численні пам'ятники архітектури - залишки Золотих воріт, Софійський собор, будівля Києво-Печерської Лаври, Церква Спаса-на-Берестові (де в 1157 році був похований засновник Москви Юрій Долгорукий), а також завжди жвавий Хрещатик - головна вулиця столиці, старі квартали міста, численні театри і музеї залишають незабутнє враження у туристів.

Чернігів.
Тут збереглися численні пам'ятники архітектури XII століття. Відомий центр туризму, мальовничо розташований на високому березі Десни, являє собою Новгород-Сіверський, звідки князь Ігор Святославович організував похід проти половців.
Львів - одне з найкрасивіших міст України, що запам'ятовується безліччю старовинних будівель, соборами, кріпаками вежами, старим ринком. Багато яскравих вражень залишать вулички невеликого містечка Ужгород. Затишний і живописний древнє місто Чернівці. У старому Луцьку, заснованому ще князем Володимиром, безліч церков, замок Любарта XIV століття.

Одеса
 Розташована на березі Чорного моря - колоритний місто Південної України. Центральна частина міста представлена ??характерними будівлями в стилі класицизму. Особливе задоволення туристам доставить відвідування знаменитого одеського ринку. У межах міста та на північний захід від нього розташована безліч курортів, основні природні фактори яких - клімат, лиманні і озерні грязі, мінеральні води.

Півострів Крим
-Особлива природно-культурна область України, всесвітньо відома курортна зона, в яку входять міста Ялта, Алушта і селища Гурзуф, Лівадія, Планерське, Судак, Кореїз, Мухалатка і Форос.

У зоні Великої Ялти знаходиться унікальний Музей інституту виноградарства і виноробства "Магарач" (заснований в 1828 році), екзотична канатна дорога на гору Дарсан (масив Ай-Петрі), Алупкинський і Масандрівський палаци-музеї, численні курортні передмістя, найбільш відомі - Місхор, Сімеїз, Гаспра, Партеніт (Фрунзе) і Гурзуф.

У Криму роблять кращі українські десертні вина і портвейни.
Цікава в природному та культурному відношенні південно-західна частина країни, де розташовані затишні гори Карпати, які є привабливим місцем для любителів подорожей і гірськолижного спорту.
У північно-східній частині країни найбільший інтерес представляють міста Дніпропетровськ, Полтава і Харків. Серед архітектурних пам'яток Дніпропетровська (заснований в 1776 році) - палац Потьомкіна (XVIII століття), Преображенський собор (XIX століття).

Одине з найдавніших міст в Україні - Полтава, під якою Петро I розгромив війська шведів. На честь цієї події споруджена "Колона Слави". У місті безліч архітектурних пам'яток. Харків, колись виник в місці злиття трьох річок як оборонний пункт від набігів кримських татар, з 1919 по 1934 роки був столицею УРСР. Серед його архітектурних пам'яток - Покровський та Успенський собори (XVII-XIX століття), великий Катерининський палац (XVIII століття) і ін.

КЛІМАТ
 
Клімат Україні помірний. Середні температури січня коливаються від-8C на північному сході до +4 C на півдні Криму, в липні - відповідно від +18 С до +24 C.

Опадів на північно-заході випадає 600-700 мм в рік, на південно-сході - до 300 мм, в Кримських горах - 1000-1200 мм, в Карпатах - до 1600 мм.

СВЯТКОВІ ДНІ:
• Новий рік - 1 січня
• Різдво Христове - 7 січня
• Міжнародний Жіночий День - 8 березня
• День Праці - 1, 2 травня
• Великдень - дата не фіксована
• День Перемоги - 9 травня
• Трійця - дата не фіксована
• День Конституції - 28 червня
• День Незалежності України - 24 серпня

Купити тур по Україні за найнижчою ціною у Львові

Наші партнери