Візова підтримка

Ласкаво просимо!

Дякуємо Вам за проявлений інтерес до офіційного сайту "Портал - Тур".

Для компанії велика честь використовувати весь наш досвід і знання на благо Вашого відпочинку та оздоровлення. Наші співробітники зроблять усе для задоволення всіх Ваших вимог щодо вибору та планування програми туру.

Даний розділ дуже важливий, так як правильно оформлені документи є запорукою Вашого хорошого і не затьмареного проблемами з консульством відпустки.

Перелік документів і, як кому то може здатися, велика кількість довідок - це не примхи компанії, а вимоги, що пред'являються нам консульствами європейських країн.

Якщо Ви  вибрали тур в країну, що входить в Шенгенську зону, то зробіть ще один маленький крок - уважно ознайомтеся зі змістом даної рубрики і зберіть всі необхідні документи.

Особливу увагу просимо звернути на стан вашого закордонного паспорта, на якість фотографій, на повноту і акуратність заповнення анкет, на правдивість довідок про доходи та банківських рахунках.

Найменша помилка, допущена Вами при заповненні анкет, може призвести до відмови в отриманні візи. Покищо, на превеликий жаль, ми не ставимося до категорії громадян, яких з розпростертими обіймами готова прийняти будь-яка країна світу, тому нам тільки й доводиться, що терпляче збирати потрібні документи і сподіватися на те, що дана ситуація не триватиме нескінченно довго!

Дякуємо Вам за довіру, надану компанії «Портал-Тур», і сподіваємося, що співпрацюючи з нами, Ви обов'язково оціните наш сервіс, великий вибір турів і приємні ціни!

Краща подяка для нас - це Ваш гарний настрій після поїздки і бажання ще раз пов'язати свій відпочинок з «Портал-Туром», для чого ми докладемо максимум зусиль.

Наші партнери